E-poodDisainihõngulineGermanHPL Terrace High

HPL Terrace High

Lisa ostukorvi
1 459 €
${selected.price}

Transport Mandri-Eesti piires TASUTA (k.a. Saaremaa, Muhumaa ja Hiiumaa)

Ärata endas loomingulisus

Kaasaegse disaini ja suurepäraste materjaliomadustega panipaik HPL Bike sobitub sinu aeda, moodustades tagasihoidliku tausta sinu jaoks armsatele aiakujunduselementidele või olles ise sinu aia pilgupüüdja.

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad Trespa HPL paneelid on värvikindlad aastaid, neid saab kasutada mõlemat pidi ja need vastavad arhitektuuriprojektide kõrgeimatele kvaliteedinõuetele. Paneelid on kahes värvitoonis fassaadikvaliteediga ja pakuvad palju värvikombinatsioone!

Toote juurde kuuluvad paigaldustarvikud.

Loe Trespa HPL materjalist täpsemalt siit.


Tehnilised andmed

Info Mõõdud
Seinamõõdud 155 x 76 cm
Põranda pindala 1.17 m2
Seina kõrgus (max) 193 cm
Ruumala 1.8 m3
Seina paksus 6 mm mm
Seina pindala 8.8 m2
Katuse paksus 6 mm HPL
Katuse pindala 1.17 m2
Katuse kalle 0 °
Lumekoormus 0.85 kN/m2
Ukseava 132 x 185 cm

Vundament

Vundament tuleb valida vastavalt pinnasele, kuhu aiamaja püstitatakse. Aiamaja korrektse paigaldamise eelduseks on täpselt loodi viidud vundament. Kindlasti ei tohi aiamaja puitosad kokku puutuda pinnasega ning raamistiku alt peab saama õhk läbi käia. Vastasel juhul hakkab puit niiskuse toimel kiiresti mädanema. Niiskuskahjude vältimiseks tuleb aiamaja ehitada maapinnast vähemalt 30 cm kõrgemale.

Puidukaitsega töötlemine

Kõiki viimistlemata elemente tuleb töödelda enne paigaldama asumist puidukaitsevahendiga. Ka värvitud aiamajade korral tuleks viimistlemata pinnad puidukaitsevahendiga katta. Näpunäiteid puidukaitsevahendi valimiseks saate kõigist ehitusmaterjalide poodidest.

Paigaldusjuhised ja soovitused

Bertilo toodete kokkupanek on lihtne. Paigaldamiseks on vaja kahte inimest ning sellega saab hakkama igaüks, kel selleks soovi. Iga tootega on kaasas joonistega juhend. Vajalikud tööriistad on toote paigaldusjuhendis kenasti välja toodud.

Vajaminevad tööriistad ja abinõudPaki mõõdud ja kaal

192 x 78 x 30 cm (p x l x k), 132 kg

Puidust aiatooted aitavad kaasa keskkonnakaitsele

FSC® kaubamärk tunnustab tooteid, mis on valmistatud puidust, mis pärineb keskkonna- ja sotsiaalselt vastutustundlikest metsadest, mis on sõltumatult sertifitseeritud FSC rangete juhiste kohaselt.